Indeks Članka

  U nastavku možete pogledati raspored razigravanja po skupinama. Raspored je fixan, jedino u slučaju vremenskih nepogoda (kiša i sl.) utakmice će biti odgođene. Zbog blizine Europskog prvenstva, biti će vrlo malo vremena i mjesta za nadoknadu, tako da neće biti neočekivano ako se zaostale utakmice budu igrale možda i petkom. No, nećemo coprati unaprijed.




Skupina PAN
1. kolo Utorak, 17.04.2012. Rezultati
   CB Maranello  MNK Trešnjevka   -   Izletište Milečki 1 : 4
   Aparati za zabavu Flipač  CB Gold   -   Agram remiza 2 : 0
   All Black's   -   CB Kika 3 : 2
   Leteći medvjedići  slobodni
2. kolo Srijeda, 18.04.2012.  Rezultati
   Agram remiza   -   CB Maranello  MNK Trešnjevka 1 : 0
   Leteći medvjedići   -   All Black's 0 : 2
   CB Kika   -   Aparati za zabavu Flipač  CB Gold 0 : 0
  Izletište Milečki  slobodni
3. kolo Petak, 27.04.2012.  Rezultati
   CB Kika   -   Izletište Milečki 1 : 4
   Leteći medvjedići   -   CB Maranello  MNK Trešnjevka 2 : 2
   All Black's   -   Aparati za zabavu Flipač  CB Gold 2 : 2
  Agram remiza  slobodni
4. kolo Srijeda, 02.05.2012.  Rezultati
  CB Maranello  MNK Trešnjevka   -   All Black's 0 : 2
  Leteći medvjedići   -   Izletište Milečki 1 : 2
  Agram remiza   -   CB Kika 1 : 1
  Aparati za zabavu Flipač  CB Gold  slobodni
5. kolo Utorak, 08.05.2012.  Rezultati
  All Black's   -   Izletište Milečki 0 : 0
  Leteći medvjedići   -   Agram remiza 1 : 2
  AZZ Flipač  CB Gold  -  CB Maranello  MNK Trešnjevka 0 : 2
  CB Kika  slobodni
6. kolo Utorak, 15.05.2012.  Rezultati
  Aparati za zabavu Flipač  CB Gold   -   Leteći medvjedići 5 : 0
  CB Maranello  MNK Trešnjevka   -   CB Kika 1 : 1
  Izletište Milečki   -   Agram remiza 1 : 1
  All Black's  slobodni
7.kolo Petak, 18.05./ Četvrtak 17.05.  Rezultati
  CB Kika   -   Leteći medvjedići 2 : 3
  Agram remiza   -   All Black's 0 : 2
  Izletište Milečki   -   Aparati za zabavu Flipač  CB Gold 2 : 0
  CB Maranello  MNK Trešnjevka slobodni





Skupina GRANA
1, kolo Četvrtak, 12.04. / Utorak, 17.04. Rezultati
  Dobri dečki   -   SRT 0 : 2
  Escapar  Dog  Freak's   -   Ciglenica 3 : 0
  SRT   -   Game over 6 : 0
  Inter   -   CB Van Gogh  FS Frajona 1 : 11
2. kolo Srijeda, 18.04. / Četvrtak, 19.04. Rezultati
  Vrbani united  CB Tomato bar   -   Escapar  Dog  Freak's 2 : 5
  CB Van Gogh  FS Frajona   -   Ciglenica 5 : 1
  Dobri dečki   -   Vrbani united  CB Tomato bar 2 : 2
  Game over   -   Inter 0 : 5
3. kolo Srijeda, 25.04./ Utorak, 15.05. Rezultati
  Ciglenica   -   Game over 3 : 0
  Escapar  Dog  Freak's   -   CB Van Gogh  FS Frajona 1 : 0
  Inter   -   Dobri dečki 1 : 6
  SRT   -   Vrbani united  CB Tomato bar 3 : 2
4. kolo Četvrtak, 26.04. / Srijeda, 02.05. Rezultati
  Vrbani united  CB tomato bar  -  CB Van Gogh  FS Frajona 1 : 4
  Dobri dečki   -   Ciglenica  0 : 3
  Inter   -   SRT 1 : 5
  Game over   -   Escapar  Dog  Freak's 0 : 6
5. kolo Četvrtak, 03.05. / Utorak, 08.05. Rezultati
  Escapar  Dog  Freak's   -   Dobri dečki 7 : 0
  SRT   -   Ciglenica 0 : 2
  CB Van Gogh  FS Frajona   -   Game over 7 : 1
  Inter   -   Vrbani united  CB Tomato bar 0 : 4
6. kolo Četvrtak, 10.05. / Utorak, 15.05. Rezultati
  Dobri dečki   -   CB Van Gogh  FS Frajona 1 : 6
  SRT   -   Escapar  Dod  Freak's 4 : 0
  Inter   -   Ciglenica 2 : 5
  Vrbani united  Tomato bar   -   Game over 4 : 1
7. kolo Petak, 18.05. / Četvrtak, 17.05. Rezultati
  Vrbani united  Tomato bar   -   Ciglenica 2 : 7
  SRT   -   CB Van Gogh  FS Frajona 0 : 0
  Inter   -   Escapar  Dog  Freak's 0 : 4
  Game over   -   Dobri dečki 0 : 3
 




Skupina JOMA
1. kolo Četvrtak, 12.04.2012. Rezultati
  CB Prva čaša   -   Baška boysi 0 : 4
  HIP izgradnja   -   Golubić trgovina 1 : 1
  Slane srdele   -   CB Orion 0 : 2
  Gebrueder Weiss slobodni
2. kolo Četvrtak, 19.04.2012. Rezultati
  Golubić trgovina   -   Baška boysi 1 : 6
  HIP izgradnja   -   Slane srdele 3 : 1
  Gebrueder Weiss   -   CB Prva čaša 5 : 1
  CB Orion slobodni
3. kolo Srijeda, 25.04.2012. Rezultati
  Golubić trgovina   -   Slane srdele 1 : 1
  CB Orion   -   CB Prva čaša 3 : 3
  Gebrueder Weiss   -   HIP izgradnja 0 : 1
  Baška boysi slobodni
4. kolo Četvrtak, 26.04.2012. Rezultati
  Gebrueder Weiss   -   Slane srdele 4 : 2
  CB Orion   -   Baška boysi 1 : 0
  CB Prva čaša   -   Golubić trgovina 0 : 2
  HIP izgradnja slobodni
5. kolo Četvrtak, 03.05.2012. Rezultati
  HIP Izgradnja   -   CB Prva čaša 1 : 0
  Gebrueder Weiss   -   Baška boysi 1 : 1
  CB Orion   -   Golubić trgovina 4 : 1
  Slane srdele slobodni
6. kolo Četvrtak, 10.05.2012. Rezultati
  Slane srdele   -   CB Prva čaša 1 : 2
  HIP izgradnja   -   Baška boysi 3 : 1
  Gebrueder Weiss   -   CB Orion 3 : 0
  Golubić trgovina slobodni
7. kolo Četvrtak, 17.05.2012. Rezultati
  Gebrueder Weiss   -   Golubić trgovina 3 : 0
  CB Orion   -   HIP Izgradnja 1 : 3
  Baška boysi   -   Slane srdele 1 : 2
  CB Prva čaša slobodni