Ispis
   Približili smo se sredini turnira, natjecanja polako ulaze u svoju završnu fazu.
   Ovaj tjedan na rasporedu su uglavnom utakmice 1/4 finala, a u nekim kategorijama i više od toga.
   Poznati su nam svi parovi 1/2 finala glavnog turnira, koje je na rasporedu u četvrtak, 17.09.2020.
   Zbog kroničnog umora i iscrpljenosti Vašeg izvjestitelja, izvještaj će biti nešto šturiji.
 
   Osvajači glavnog turnira iz 2018. godine, MNK Goli Vrh, drugu godinu zaredom ostaju u 1/4 finalu.
   Ovaj put, s 3 : 1, bolji su bili automehaničari, au slobodno vrijeme i kraljevi kratkog fiudbala, FC Kraljevi.
   Tako će Prečko u 1/2 finalu napokon imati jednu ekipu.

   Još jednu odličnu utakmicu u glavnom turniru vidjeli smo u režiji Gorencovih transportera i Čendakovih nutricionista.
   Vidjeli smo krasnih minijatura, driblinga, proigravanja, pogodaka, pa čak i isključenja.
   Na kraju su spretniji i sretniji za jedan pogodak bili Nutricionisti i gledat ćemo ih i idući tjedan na Kocki.

   Posljednju utakmicu glavnog turnira odigrali su MNK Kobiljak i još jedna domaća ekipa, Štefanićeva.
   Štefka je kao pojačanje dovela stasitog Španca, Nikolu Stojanovića, i to se odmah isplatilo.
   Stojka je 2x poentirao, jednako kao i hristićevac Viktor Bartolić (Prečkanci znaju o čemu se radi).
   Igor Moguljak samo je dodao sol na ranu simpatičnom voditelju Kobiljaka, Željku Žegarcu Žigi.

PAROVI 1/2 finala, četvrtak, 17.09.2020.:
1. Tvornica zdrave hrane   -   FC Kraljevi,
2. Štefan Kumrovec   -   Štefanićeva.

1. FC Kraljevi   -   MNK Goli Vrh       3 : 1   (0 : 0)   (Fištrović '14; Kralj '18; Jugkala '19 - Čilić '18).
MNK Goli Vrh: Vid Bešker, Lovro Čilić, Tomislav Valaško, Mateo Pučar, Rene Crnković, Matej Debeljak.
Voditelj: Hrvoje Palčić Mrva.

2. Gorenc transporti   -   Tvornica zdrave hrane       1 : 2   (1 : 1)   (Grdenić '2 - Pavičić '8; Pe. Ježić '18).
GT: Ivan Šandor, Antonio Fabijanec, Josip Grdenić, Pavao Galović, Hrvoje Humeljak, Jurica Kovačić, Damir Žutić, Matej Skrbin.
Voditelj: Danijel Gorenc i tata Pevec.

3. MNK Kobiljak   -   Štefanićeva       0 : 5   (0 : 1)   (Stojanović '6, '15; Moguljak '17; Bartolić '20, '20).
MNK Kobiljak: Valentino Kolić, Kristijan Jerbić, Josip Stjepanović, Patrik Jerbić, Ivan Žnidarec.
Voditelj: Željko Žegarac Žiga.
______________________________________________________

   Flegarove zubarice iz ekipe Sve za zube prve su finalistice 5. Sport vision cupa za djevojke.
   U 1/2 finalu su dosta uvjerljivo savladale 3 nositeljice turnira, ŽMNK Victory iz Poljanje Lekeničke s 6 : 2.
   Briljirala je Marija Žagar s čak 5 pogodaka, od kojih je jedan bio u vlastitu mrežu.
   Počasni pogodak Za Victory postigla je argentinka iz redova Poljane, Antonija Ko(e)mpes.

1.   ŽMNK Victory P.L.   -   Sve za zube       2 : 6   (Žagar ag. '6; Kompes '14 - Žagar '4, '8, '10, '16; Rogar '7; Orešić '13).
__________________________________________________

   Započeo nam je i 13. Fotex media cup, turnir medijskih i inih prijatelja turnira.
   Prvo su na teren izašle prevare iz Sportskih novosti, predvođene eminentnim lašcem u svojim redovima, Damirom Dobrinićen, inače dvostrukim Pinokijem (nagrada za najboljeg igrača) protiv novajlija na turniru, ekipe Hrvatske nogometne TV.
   Kolporteri su bili uvjerljivi iz 3 : 0 ispratili HNTVovce u arhivu ovogodišnjeg izdanja.

   Potom su se Kockom rastrčali 2. nositelj Jamnica protiv Jominih manekena.
   Nositelj je opravdao ulogu favorita i s visokih 7 : 0 Manekene otpuhali s piste.
   Posebice je bio rastrčIvan Ivan Britvcec s 5 pogodaka.

   Odmah potom Jamnica i SN odigrali su svoju utakmicu 1/4 finala, a istu je u korist Jamnice odlučio Danijel Igrčić.
   
   Drugi 1/2 finalista je ekipa 1. nositelja turnira, Auto škola Klindić ZNS suci, dok ćemo preostala 2 dobiti u petak i subotu.

1. Sportske novosti   -   HNTV       3 : 0   (1 : 0)   (Mikulandra '8; Cvijanović '12; Gunjević '16).
HNTV: Nenad Petrić, Davor Komerički, Goran Ciglar,Domagoj Glavak, Damir Petravić.
Voditelj: Davor Komerički.

2. Jamnica (2)   -   Nova Joma Zg       7 : 0   (3 :0)   (Britvec '1, '6, '9, '10, '16; Novosel '2; Vlašić '15),
NJZG: Dejan Mikić, Igor Letica, Saša Vujasinović, Marin Duić, Dejan Jevtić, Igor Jevtić.
Voditelj: Dejan Mikić i Marin Duić.

3. Jamnica   -   Sportske novosti       1 :0   (1 : 0)   (Igrčić '4).
SN: Danir Dobrinić, Saša Gunjević, Tomislav Mikulandra, Dragan Cvijanovićš, Borna Anbramović, Dario Vurnek.