Ispis
   Zbog niza objjektivno - subjektivnih razloga kasnimo jedan dan s izvješćem s turnira.
   Zbog istih razloga i ovo izvješće će biti nešto skromnije.
   Dobili smo i prve finaliste u glavnom i turniru 8 kafića.
   Poznati su nam i ostali polufinalni parovi.
   U nastavku ćete moći pročitati pročišćeni raspored za predzadnji dan turnira, petak, 18.09.2020.
   Flegarovi veterani opravdali status nositelja protiv "zvučnih" suparnika iz Lokomotive, predvođenih Marijom Jozićem i Jerkom Lekom.
   Ozljeda Nikole Smolčića bila je preveliki hendikep za Strojovođe, kada na suprotnoj strani imaš prekaljene haklere malog nogometa.
   Lokosi su vodili skroz do 14. minute, a onda se za Zubare ukazao zločesti dečko zagrebačkog hakla, Dražen Bukovac i i s 3 plombe trasirao put Lokosima na tribine.

   U derbiju "della šank" HIP izgradnja razbaždarila Končarevce, ali tek nakon udaraca s 27 metara, a onda sutradan u 1/4 finalu, također, i CB Talir.
   Očito dečki taktiku grade na udarcima s 27m, jer Ivica Šekrst i Jano Kovačević, tradicionalno pogađaju, dok Branko Herceg namjerno ne.
   No, za sad taktika uspjeva, ta dva pogotka bivaju dovoljna, jer suparnici ne mogu pogoditi više od jednog.

   Vule i prijatelji žele se igrati što duže.
   Izgubivši u 1. kolu, odabrali su nešto duži put, ali kako ispada, strategija je uspješna.
   U 2 dana odigrali su 2 kvartovska derbija i iz oba izašli i više nego uspješni.
   Prvo su u 1/8 finala izbacili CB Groš predvođene bracekom Zdravkom Mavrovićem i prošlogodišnjim laureatom za najboljeg igrača, Draganom Piksijem Kusturićem, a potom u 1/4 finalu i 1. nositelja CB Brooklyn.

   Trubaduri više ne trube.
   Put od 22000 milja bio im je predugačak.
   Tako smo se u 2 dana od turnira oprostili od prve trube Prečkog, Hrvoja Bukovca.
   Očito je prisustvo supruge Svjetlane na tribinama gradskog malonogometnog stadiona u Prečkom bilo preveliki pritisak za njegova krhka i slabašna pleća.

1/8 finala
1.  HIP izgradnja   -   Končar       2 : 2   (0 : 0; 4 : 3 - 27m)  (B, Herceg '9, '12 - Petričec '12, '16)
     27m - Šekrst, Kovačević / Petričec

Končar: Vedran Lovretić, Marijan Petričec, Danijel Krapinec, Gordan Krapinec, Janko Bernardi, Josip Pudić, Krešo Šoštarić.
Voditelj: Vedran Lovretić.

2.  CB Groš   -   Vule i prijatelji       0 : 3   (0 : 2)  (Vučić '3; Bičak '4; Strupar '14).

CB Groš: Zdravko Mavrović, Dragan Kusturić, Oliver Kusturić, Ivan Kuić, Željko Kučko, Damir Pros, Kristijan Kolar.
Voditelj: Kristijan Kolar.

1/4 finale
1.  SC Flegar (2)   -   VNK Lokomotiva Hoteli Senjak       4 : 1   (0 : 1)  (Bukovac '14, '15, '16; Rošić '16 - Leko '5)

VNKLHS: Mario Jozić, Jerko Leko, Tomislav Martinac, Jasmin Agić, Nikola Smolčić, Nikola Pokrivač, Željko Šimić.
Voditelj: Mario Jozić.

2.  Trubaduri Prečko   -   22000 milja       1 : 2   (0 : 1)   (Havidić ' 16 - Babić '3, '12).

Trubaduri: Hrvoje Bukovac, Ivica Žanić, Matija Havidić, Zlatko Leskur, Marin Jelušić, Danijel Horvatić.
Voditelj: Danijel Horvatić Truba.

3.  CB Brooklyn (1)   -   Vule i prijatelji       1 : 3   (Orlić '12 - Strupar '1; Suvajac 7; Vučić '12)
 
CB Brooklyn: Siniša Orlić, Kristijan Coha, Ivan Galić, Davor Guštin, Domagoj Levanić, 
Voditelj: Krešimir Dekanić.

4.  CB Talir   -   HIP izgradnja       1 : 1   (0 : 0; 2 : 3 - 27m)  (Žabčić '9 - B. Herceg)
     27m: Hubak / Šekrst, Kovačević.

CB Talir: Tomislav Kralj, Dario Vurnek, Kristijan Hubak, Mario Jurčić, Goran Žabčić, Mario Tuđa.
Voditelj: Mario Bucifal.
___________________________________________________

   Prve nositeljice, SC Flegar, teže nego se očekivalo preplivale su Odru, ali futsal ekipu.
   Pogodak Martine Krog pokazao se dovoljnim za subotnji sraz s djevojkama iz Sve za zube.
   Odra će pak za 3. mjesto igrati s curama iz Poljane Lekeničke.

1/2 finale
1.  SC Flagar (1)   -   ŽMNK Odra futsal       1 : 0   (1 : 0)  (Krog '7).
_____________________________________________________

   Zadnje kvartovsko finale bilo je 2006. godine kada su preko cijelog igrališta igrali, tadašnji pobjednik Fotex Šilji mont i CB Orion.
   Nakon 14 godina, ovaj put na pola igrališta i na male golove, dobili smo novo kvartovsko finale u glavnom turniru.
   S jedne strane stajat će FC Kraljevi, koji su izveli pravi podvig izbacivši favorizirane Nutricioniste iz Tvornice zdrave hrane pogotkom Filipa Bolf Radanovića, dok će nasuprot njih istrčati Štefanićeva, prvaci Prečkog iz 2018. godine.
   Štefanićeva je nakon boljeg izvođenja udaraca s 27m u borbu za 3. mjesto gurnula Štefane iz Kumrovca, mladiće koji su u dosadašnjem dijelu turnira pokazali najatraktivniji mali nogomet.
   I tako svizac nije zamotao čokoladu, ali su Štefani štafetu prepustili Štefanićevoj.
   Veseli Zagorci, kumrovečki mališani, pioniri iz Starog sela ostavili su odličan dojam, što igrom, što ponašanjem, a ako im se u Prečkom svidjelo barem upola koliko su se oni svidjeli nama, vidjet ćemo se i dogodine.

   U izvođenju udaraca s 27m za 3. mjesto Nikola Rukavina, Ivan Marunčić i Ivan Pavičić za TZH, a Davor Presečki i Filip Hanžić pogađaju zrak oko suparničkih vrata, dok jedino Marko Strabić uspijeva pogoditi i Štefanima donijeti pehar i obvezu pokušaja boljeg plasmana dogodine.

1/2 finale
1.  Tvornica zdrave hrane   -   FC Kraljevi       0 : 1   (0 : 0)   (Bolf Radanović '12)
2.  Štefanićeva   -   Štefan Kumrovec       1 : 1   (0 : 1; 3 : 2 - 27m)  (Strabić '3 - Stojanović '16)
     27m: Peterman, Stojanović - Strabić)   

za 3. mjesto - 27m
Tvoernica zdrave hrane   -   Štefan Kumrovec       0 : 1  (Strabić)

TZH: Marko Čendak, Pavo Ježić, Petar Ježić, Ivan Pavičić, Elvis Kajtazović, Nikola Rukavina, Ivan Marunčić.
Voditelj: Filip Jurković.

Štefan: Davor Presečki, Filip Hanžić, Ernest Malarić, Sandro Vincelj, Marko Strabić, Bojan Podgajski.
Voditeljica: Irena Štefan.
____________________________________________________

   Prvi finalisti 1. Super cupa Prečkog, turnira 8 kafića, su aktualni prvaci Prečkog u nogometu na male golove (Kosta&Šiljo cup), tada Vrbje, a sada Rakija bar.
   Iz natjecanja su izbacili pritajene favorite Rutuals caffe.

   Drugog finalistu saznaćemo u petak između Mornara iz Old Captaina i Kavalira iz Foolir bara.
   Mornari su u 1/4 finalu bili bolji od dvostrukih prvaka Prečkog iz nekih ranijih godina, CB Brooklyna.

1/4 finale
CB Old Captain   -   CB Brooklyn   1 : 0   (1 : 0)   (Karlović '7).

CB Brooklyn: Darko Vučić, Kristijan Coha, Darko Bukovčan, Ivan Galić, Siniša Orlić, Danijel Horvatić, Jurica Kozina.
Voditelj: Miroslav Dekanić.

1/2 finale
Rituals caffe   -   Rakija bar       2 : 5   (2 : 1)   (Havidić '3; Jurčić '7 - Bartolić '5, 12, '15, '16; Cvetko '14).

Rituals: Hrvoje Bukovac, Ivan Hajdić, Marko Jurčić, Marko Radanović, Zlatko Leskur, Matija Havidić.
Voditelj: Tomislav Matić.