Subotnji dan bio je rezerviran za 8. Kosta & Šiljo cup, Prvenstvo Prečkog u nogometu na male golove, te 2. Cedevita cup za dječake rođene 2011. godine i mlađe.
Također, otkartano je i 6. Prvenstvo Prečkog u beli, te održano 8. natjecanje u izvođenju kaznenih udaraca.
 

Na Kosta & Šiljo cup prijavilo se 9 ekipa, koje su bile raspoređene u 3 skupine.
Prve dvije ekipe iz svake skupine plasirale su se izravno u 1/4 finale, dok su trećeplasirane ekipe međusobno razigravale za još 2 mjesta.
Uglavnom, od 9 ekipa, samo jedna ekipa neće ugledati svjetlo 1/4 finala.
To je uspjelo Besnom (Borna Soldat; drugi najbolji amaterski španer iz Prečkog; prvi je Hrvoje Bukovac) i njegovim Maradonama iz Hristićeve, koji su na posebice atraktivan i efikasan način upisali sva 4 poraza, te se kandidirali za nagradu Kraljeva ribičkih priča iliti Mladen Premužić za Fair play.
41. MNT Kocka Ožujsko 2021.
8. Kosta & Šiljo cup
Prvenstvo Prečkog u nogometu na male golove                       
  GRUPA   A Rezultat
1. 10:25 CB Talir – CB Brooklyn 1 : 2
2. 11:40 CB Brooklyn – CB After Eight 5 : 2
3. 12:55 CB After Eight – CB Talir 0 : 3
  TABLICA Bodovi
1. CB Brooklyn 2 2 0 0 7 : 3 6
2. CB Talir 2 1 0 1 4 : 2 3
3. CB After Eight 2 0 0 2 2 : 8 0
                 
 
  GRUPA   B Rezultat
1. 10:00 Štefanićeva – CB Žan 5 : 1
1. 11:15 CB Žan – KS Svijetlana 1 : 2
2. 12:30 KS Svijetlana – Štefanićeva 2 : 4
  TABLICA Bodovi
1. Štefanićeva 2 0 0 0 9 : 3 6
2. KS Svijetlana 2 1 0 1 4 : 5 3
3. CB Žan 2 0 0 2 2 : 7 0
                 
 
  GRUPA   C Rezultat
1. 10:50 CB Foolir bar – CB Žuta 4 : 1
1. 12:05 CB Žuta – Hristićeva, Besni i Maradone 4 : 2
2. 13:20 Hristićeva, Besni i Maradone – CB Foolir bar 3 : 6
  TABLICA Bodovi
1. CB Foolir bar 2 0 0 0 10 : 4 6
2. CB Žuta 2 1 0 1 5 : 6 3
3. Hristićeva, Besni i Maradone 2 0 0 2 5 : 10 0
                 
 
  GRUPA   D Rezultat
1. 10:00 CB Žan – CB After Eight 3 : 1
1. 10:20 CB After Eight – Hristićeva, Besni i Maradone 4 : 3
2. 11:00 Hristićeva, Besni i Maradone – CB Žan 1 : 4
  TABLICA Bodovi
1. CB Žan 2 0 0 0 7 : 2 6
2. CB After Eight 2 1 0 1 5 : 6 3
3. Hristićeva, Besni i Maradone 2 0 0 2 4 : 8 0

_______________________________________________________________________

2. Cedevita U-10 cup za igrače rođene 2011. godine i mlađe održan je, kao i prošle godine,  po pozivnom pricipu, a i ekipe su bile iste, NK Prečko i Bubamara, te Futsal Dinamo i Fotex Junajted. 
U prvom 1/2 finalu Prečkanci su savladali Dinamo s 4 : 2, dok su u drugom Fotexi s 4 : 1 nadigrali Bubamare.
Utakmica za 3. mjesto bila je prava poslastica, te je regularno završila 3 : 3, a pobjednika smo dobili boljim izvođenjem udaraca s 27 metara.
Tu su nešto koncentriraniji bili dječaci iz Futsal Dinama predvođeni njihovim kapetanom i ponajboljim igračem Antonijom Čuljkom, te su s ukupnih 6 : 5 ponovili prošlogodišnji uspjeh.
U reprizi prošlogodišnjeg finala nije bilo toliko neizvjesno i napeto kao lani.
Naši Prečkanci se nisu predavali do posljednje minute, ali su na kraju, ipak morali čestitati, u ovoj utakmici, boljima.
Odličnom partijom, posebice u prvom dijelu, mali Fotexi i Fotexica zarana su već trasirali put ka obrani pobjedničke titule.
Lemie Lajtman odigrao je kapetanski u stilu Luke Modrića, omaleni Niko Nestić radio je rolice, piruete, driblinge i podsjećao na Roberta Prosinečkog u najboljim danima, minitar obrane Viktor Baumhak bio je štimčevski neprelazan, dok su širinu držali i podršku davali zamozatajni Roko Kozjak i Vinko Borko, kao nekad Robert Jarni i Aljoša Asanović.
Najboljom igračicom proglašena je Ena Madić, strelkinja 2 pogotka u 1/2 finalu, te rastrčana kao Marcelo Brozović u finalnoj utakmici. 
Prema prikazanim igrama sve četiri ekipe, a posebice njihovim korektnim i pristojnim ponašanjem, ne sumnjamo u budućnost našeg nogometa, te se veslimo ponovnom susretu dogodine.

1/2   NK Prečko - Futsal Dinamo   4 : 2   (1 : 1)  (Radišić '7; Šulek '10; Rašić '12; Đaniš '16   -   Bosek '6; Jurjević '9)
1/2   NK Bubamara - MNK Fotex Junajted   1 : 4  (1 : 0)  (Kralj '3   -   Nestić '9; Madić '10, '12; Lajtman '16)

za 3. mjesto
Futsal Dinamo - NK Bubamara   3 : 3  (0 : 1; 6 : 5 - 27m) (Čuljak '10, '16; Skorić '15   -   Stanišić '3, '14; Rončević '12)
27m: Čuljak, Jurjević, Skorić   -   Cikron, Domazet.

Futsal Dinamo: Antonio Čuljak, Šimun Perić, Filip Jurjević, Roko Skorić, Rafael Bosek.
Voditelj: Grga.
NK Bubamara: Kristijan Kralj, Luka Cikron, Miro Domazet, Davor Rončević, Fran Stanišić.
Voditelj: javit će nam naknadno.

Finale:
NK Prečko - Fotex Junajted   2 : 4   (1 : 4)
Sudac: Branko Pajk.
Delegat: Alexandar Nesvanulica.

Strijelci: 0 : 1 Lajtman ('3); 1 : 1 Radišić ('5); 1 : 2 Lajtman ('6); 1 : 3 Lajtman ('7); 1 : 4 Nestić ('8); 2 : 4 Golubić ('16).

NK Prečko: Gabriel Šulek, Nikola Radišić, Andro Bojanić, Dominik Rašić, Josip Golubić, Mateo Đaniš.
Voditelj: isti..
MNK Fotex Junajted: Lemie Lajtman, Niko Nestić, Vikror Baumhak, Roko Kozjak, Vinko Borko, Ena Madić.
Voditelj: Dalibor Leskovar.

Najbolja igračica: Ena Madić (Fotex Junajted).
_____________________________________________________________________________

6. Prvenstvo Prečkog u kartanju bele okupilo je 8 parova.
Igralo se cup sistemom s repasažom na dvije dobivene partije, tako da su svakom paru bile zagarantirane najmanje 2 utakmice.
Po treći put, pobjednici su postali Damir Ibrahimović i Ivan Vukelić, čime već pomalo postaje jasno da dečki stvarno kuže belu ili ih još nitko nije otkrio u njihovim muljažama i trikovima.
Svi parovi dobili su nagrade SuperSporta, a pobjednici i klopu kod Alija kralja kebaba iz Šoping centra Prečko.
1. kolo:
Andrea/Tajči - Mladen/Marko   2 : 1
Rade/Zlatko - Damir/Vuxa   1 : 2
Joco/Joco - Vesele bakice   2 : 1
Fićo/Viki - Karlo/Mateo   2 : 1
Repasaž:
Rade/Zlatko - Karlo/Mateo   1 : 2
Mladen/Marko - Vesele bakice   2 : 1
2. kolo:
Joco/Joco - Karlo/Mateo   2 : 1
Fićo/Viki - Mladen/Marko   2 : 1
1/2 finale
Andrea/Tajči - Joco/Joco   1 : 2
Damir/Vuxa - Fićo/Viki   2 : 1
FINALE
Joco Radanović/Josip Cvetko   -   Damir Ibrahimović/Ivan Vukelić   1 : 2
___________________________________________________________


Na natjecanje u izvođenju kaznenih udaraca s gola na gol (27m) prijavilo se 24 natjecatelja:
Borna i Tin Soldat, Marko Štefin, Antonio Šomođi, Branko Pajk, Filip Bolf Radanović, Josip Paripović, Kristijan Topolko, Josip Cvetko, Ivanj Vukelić, Majkl Vukušić, Marko i Joso Fuštin, Luka Bratković, David Kuzmanović, Borna Vuković, Juraj Furko, Jampi, Edmund Štutgart, Mladen Knežević, Sven Mujić, Luka Janković, Jakov Štimac i Mario Burić.

Svi izvođači imali su pravo na 2 pokušaja, a u finalu su se našli David Kuzmanović i Sven Mujić.
Nakon što su obojica u prvoj seriji bila neuspješna, David je u drugoj bio precizniji, te zasluženo odnio titulu najboljeg izvođača kaznenih udaraca za 2021. godinu, a njegovu izvrsnost prepoznao je i Ali kralj kebaba, te ga nagradio poklon bonom stanovite vrijednosti.